O Firmie

1

Dlaczego właśnie OMTI?

Na tle konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie budowlane zdobyte na budowach w krajach Skandynawskich. Stosujemy certyfikowane materiały renomowanych producentów. Do budowy domów wykorzystujemy suszone komorowo, czterostronnie strugane drewno klasy C24.

2

Firma OMTI Sp. z o.o. została założona w 2007r na bazie wieloletnich doświadczeń naszych montażystów przy budowie domów szkieletowych w Skandynawii. Naszym celem jest zaaplikowanie sprawdzonej oryginalnej norweskiej technologii ekologicznych domów szkieletowych w naszym kraju.

Oferowane przez firmę OMTI domy jednorodzinne typu DIANA ( 3 rodzaje ) oraz wielorodzinne VICTORIA ( 3 rodzaje ) cieszą się niezwykłą popularnością w Norwegii. Do chwili obecnej zostało sprzedanych ponad 700 domów w kraju liczącym ok. 4 mln mieszkańców.

Domy typu Diana i Victoria charakteryzują się oryginalnym stylem, przyjemnym mikroklimatem, bardzo wysokim standardem wykonania, spełniają najostrzejsze norweskie normy budowlane i izolacji termicznej. Posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez Norweski Instytut Budownictwa NBI, będący członkiem Europejskiej Organizacji Aprobat Technicznych EOTA. Aprobata jest ważna do 2011r. Instytut co roku kontroluje w zakładzie IEC-HUS jakość prefabrykowanych elementów budynku.

Montaż domu trwa bardzo krótko – dla stanu surowego zamkniętego ok. 2 tygodnie.

3

Firma OMTI oferuje wszystkie najnowocześniejsze instalacje wewnętrzne:

  • Centralne ogrzewanie

    (ogrzewanie gazowe, elektryczne, pompa ciepła itp.)

  • Cyrkulacja wody użytkowej

    (gazowe, elektryczne + kolektory słoneczne itd.)

  • Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem

  • Instalacja elektryczna

  • Monitoring i rejestracja ciągła zużycia mediów, temperatury wewnętrznej itd. aż do rozbudowanych systemów ochrony obiektu i scenerii świetlnej (inteligentny dom)

Zobacz kto zadba o twój dom

Witold Czyż
Tomasz Sieczka
Halina Sikora