Gryningen 91

Gryningen 91
Gryningen 91
Gryningen 91
Gryningen 91
Gryningen 91

Rzut kondygnacji:

Seria kabin Gryningen jest przeznaczona dla tych, którzy chcą być w jedności z naturą, a seria ma absolutnie fantastyczny wyraz. Duże okna, przez które można cieszyć się widokiem i wpuszczać dużo światła.

W serii pokazujemy kabiny w różnych rozmiarach z przemyślanymi planami pięter. Seria to nowoczesna seria kabin, która pasuje zarówno na góry, jak i nad morze.

Dzięki zewnętrznemu schowkowi na drewno opałowe, narty i sprzęt mewy, a także drugiemu wejściu przez pralnię połączoną z przedpokojem, model ten ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesna rodzina w zakresie praktycznych rozwiązań i dobrych funkcji.

W szopie można przechowywać wszystkie buty, kurtki i sprzęt, dzięki czemu w przedpokoju/wejściu mogą przebywać goście, w których witamy przyjaciół i rodzinę.

W domku znajduje się 6-8 miejsc noclegowych oraz dwie duże łazienki, a także pyszna sauna. Dzięki otwartemu rozwiązaniu kuchni i salonu otwiera się strefa socjalna kabiny. Z miejscem dla wielu wokół stołu jadalnego, gdzie można zjeść dobre kolacje i wieczory z grami.