Horisonten 60

Horisonten 60
Horisonten 60
Horisonten 60
Horisonten 60

Rzut kondygnacji:

Seria kabin Horizon jest tradycyjna i ponadczasowa, a te kabiny są przeznaczone dla tych, którzy lubią praktyczność i neutralność. Pierwszą rzeczą, która Cię spotka po wejściu do domku, jest praktyczny hol wejściowy, z bezpośrednim dostępem do małego pomieszczenia gospodarczego, gdzie są możliwości dobrego przechowywania.

Domki z tej serii posiadają duże powierzchnie okien, dzięki którym można cieszyć się widokiem na góry lub morze, ponieważ domki pasują zarówno na górskiej działce, jak i nad wodą. Fjellhytta 60 to najmniejszy z trzech rozmiarów w tej serii kabin, ale mieści dokładnie to, czego możesz potrzebować, a także trochę więcej.

Od wejścia dostajesz światło bezpośrednio z okien kuchennych, które wita Cię w praktycznej kuchni. Kabina posiada otwartą kuchnię i salon, w której jest dużo miejsca dla wszystkich członków rodziny, a wokół stołu jadalnego jest miejsce nawet dla 6 osób dla miłych zespołów.

Domek może pomieścić do 6-8 łóżek z możliwością zakwaterowania na poddaszu. Loft ma urocze i przewiewne wrażenie przestrzeni, z otwartym sufitem aż do salonu.