Horisonten 77

Horisonten 77
Horisonten 77
Horisonten 77
Horisonten 77
Horisonten 77
Horisonten 77
Horisonten 77

Rzut kondygnacji:

Kabina wydajna powierzchniowo z praktycznymi rozwiązaniami

Seria kabin Horizon jest tradycyjna i ponadczasowa, a te kabiny są przeznaczone dla tych, którzy lubią praktyczność i neutralność. Domki posiadają duże powierzchnie okien, dzięki czemu można cieszyć się widokiem na góry lub morze, domki pasują zarówno na górskiej działce, jak i nad wodą. Fjellhytta 77 to środkowy z trzech rozmiarów w tej serii kabin.

Pierwsze, co Cię spotyka po wejściu do kabiny, to schludny hol wejściowy, z bezpośrednim dostępem do praktycznego, niewielkiego schowka. Wewnętrzna szopa może służyć np. do przechowywania odzieży narciarskiej i butów zarówno dla dużych, jak i dla małych. W domku znajduje się również zewnętrzne pomieszczenie do przechowywania, które idealnie nadaje się do przechowywania sprzętu narciarskiego, drewna opałowego lub narzędzi potrzebnych do utrzymania terenu na zewnątrz.

Z przedpokoju dostaniesz światło bezpośrednio z okien kuchennych, które witają Cię w przestronnej kuchni w kształcie litery L. Domek posiada otwartą kuchnię i salon, w którym jest dużo miejsca dla wszystkich członków rodziny, a wokół stołu jadalnego jest miejsce dla 6-8 osób dla miłych zespołów.

Domek może pomieścić do 8-10 łóżek z możliwością zakwaterowania na poddaszu. Loft ma urocze i przewiewne wrażenie przestrzeni, z otwartym sufitem aż do salonu.

Horizon 77 to środkowa kabina w serii kabin i mieści dokładnie to, czego potrzebujesz, a także trochę więcej. Mając zaledwie 5 metrów na grzbiecie, ten model będzie spełniał większość przepisów dotyczących wysokości.